O MNIE

Odpowiadając na pytanie kim jestem przychodzi mi do głowy jedno: ekspertem od komunikacji i relacji w biznesie.

Od wielu lat prowadzę działania z zakresu public relations, marketingu i edukacji dla klientów z różnych branż. Współprowadzę także agencję public relations BWPR.PL. Mamy na swoim koncie kilkaset zrealizowanych z sukcesami projektów wizerunkowych. Na liście naszych sukcesów są także nominacje do Złotych Spinaczy (nagroda branżowa). Skąd moje zainteresowanie komunikacją? Od zawsze fascynuje mnie człowiek i sposób jego funkcjonowania. Dlatego jakiś czas temu zdecydowałam się na rozpoczęcie studiów z psychologii biznesu na Uniwersytecie SWPS.

Moją misją osobistą jest uczenie ludzi efektywnej KOMUNIKACJI, bo jak sami wiecie, nie zawsze usłyszeć, albo rozmawiać oznacza ZROZUMIEĆ SIĘ.

Moim zdaniem jedyna walutą o jaką w dzisiejszych czasach warto zabiegać jest ZAUFANIE. A ono rodzi się zawsze na drodze porozumienia i zrealizowanych obietnic.

Dlatego, staram się przekazywać kolejnym pokoleniom namietność do mediów, oraz pasję do komunikacji i public relations. Bo w życiu, nie tylko zawodowym warto tworzyć wartościowe RELACJE.

Od kilku lat prowadzę zajęcia w uczelniach wyższych w całej Polsce, m.in. na Uniwersytecie Szczecińskim, Akademii Bydgoskiej, SGGW, Uczelni Łazarskiego oraz w London School of Public Relations (LSPR).

Wiele lat pracy w branży, dla największych marek i w tzw. szoł-bzinesie = bardzo duży stres. Poszukując wyjścia z autostrady, która widoła wprost do wypelania zawodowego poszłam na studia z psychologii biznesu. Dzisiaj, jako dumna absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS mogę powiedzieć, że  znowu po latach wróciła moja pełna moc działania. Nauczyłam się jak postepować ze sobą i projektami by odbywało się to jednocześnie efektywnie i „zdrowo” dla wszystkich. Jako świeżo upieczony, (ale już z pierwszymi sukcesami na koncie) ekspert w dziedzinie okiełznywania wysokiego napięcia, prowadzę autorskie warsztaty pozwalające nabyć PRAKTYCZNE umiejetności opanowania codziennego stresu i powrotu na tory pełnego zaangażowania zawodowego w biznesie.

Jako maniaczka skuteczności  przez lata poszukiwałam metody, kóra pozwoliłaby dotrzeć do sedna, która stworzyłaby możliwości komunikacji dajacej gwarancję porozumienia, dialogu, który buduje ZAUFANIE, a więc jedyną cenną walutę XXI wieku. Udało mi się znaleźć ją w 2017 roku w Izraelu. Mowa o metodzie opartej o obraz i metaforę czyli Points of You®.

Zarówno w pracy z klientami jak i na szkoleniach korzystam siły OBRAZU I METAFORY.

Realizowane przeze mnie szkolenia i warsztaty dotykają tematyki wizerunku, komunikacji, psychologii, stresu, motywacji i samorealizacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszam do kontaktu:

patrycja_sawicka@primoloko.com.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *